Overige

Hier vindt u alle overige die wij hebben staan, tegen super mooie prijzen, tot wel 40% korting

  • MiniGBIC SM 10GBase SFP+,LC/10km
    MiniGBIC SM 10GBase SFP+,LC/10km

    BeschrijvingMiniGBIC SM 10GBase SFP+,LC/10km
    ondersteunt gegevensoverdracht van 9.95Gbit/s bis tot 10,3 Gbit/s
    Hot-pluggable SFP+
    DDM-functie, digitale diagnostische monitoring
    ingebouwde digitale diagnostiek
    1310nm DFB Laser…

    € 175,00 € 99,00
  • Intel celeron G1820T CPU
    Intel celeron G1820T CPU

    Intel celeron G1820T cpu
    Dual core 2.4Ghz
    2M 35W LGA1150
    Getest 100% werkend
    Socket : LGA 1150

    Productnummer (EAN) : 0675901244510

    € 10,00
  • Nucleo-64 STM32
    Nucleo-64 STM32

    Deze STM32 Nucleo-64-printplaat biedt een betaalbare, flexibele oplossing voor gebruikers voor het bouwen van prototypes met ultra-energiebesparende microcontroller uit de STM32F303-serie.

    € 44,00 € 20,00
  • GAMEBOY COLOR TRANSPARANT
    GAMEBOY COLOR TRANSPARANT

    Deze Gameboy is gebruikt en nog in hele nette staat. Hij wordt los geleverd, zonder boekje en doosje maar wel 10 orginele spelletjes.

    De Gameboy Color werkt op 2 AA batterijen.

    GAMES VOOR DE GAMEBOY COLOROp de Gameboy Color kun…

    € 200,00 € 100,00
© 2021 - 2022 IDea4You | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel