MiniGBIC SM 10GBase SFP+,LC/10km

Artikelnummer: 4049759140847
Artikel 1 van 4 Volgende
€ 175,00 € 99,00 (inclusief btw)
Voorraad 5 stuks

Beschrijving

MiniGBIC SM 10GBase SFP+,LC/10km
ondersteunt gegevensoverdracht van 9.95Gbit/s bis tot 10,3 Gbit/s
Hot-pluggable SFP+
DDM-functie, digitale diagnostische monitoring
ingebouwde digitale diagnostiek
1310nm DFB Laser zender
Duplex LC-aansluiting
Conform RoHS
tot 10km over SM vezel
Metalen behuizing voor lage elektromagnetische straling
3,3V Voedingsspanning
laag energieverbruik
Temperatuurbereik -5°C tot +70°C

Toepassingen
10GBASE-LR/LW 10G Ethernet
1200-SM-LL-L 10G Fibre Channel

Algemeen
Type mini GBIC
Uitvoering 10000BaseLC
Opbouw 10/100/1000/10000 MBit/s
Technologie Single Mode
Overige
Specificaties tot 10 km
Fabrieksgegevens
Fabrikant FINISAR
Artikelnummer van de fabrikant FTLX1471D3BCL-E
Verpakkingsgewicht 0.02 kg
RoHS conform
EAN / GTIN 4049759140847

© 2021 - 2022 IDea4You | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel